r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google pomoże w migracji z Exchange do Google Apps

Strona główna Aktualności

Wojna o rynek jaka od dłuższego czasu toczy się pomiędzy Google i Microsoftem trwa w najlepsze. Na oficjalnym blogu firmy z Mountain View pojawiła się informacja o udostępnieniu narzędzia ułatwiającego firmom i instytucjom porzucenie serwera Microsoft Exchange i dołączenie do grona osób korzystających z Google Apps.

Google Apps Migration for Microsoft Exchange, bo tak brzmi pełna nazwa nowego narzędzia, umożliwia użytkownikom usługi firmy Microsoft skopiowanie firmowych wiadomości, kalendarza i kontaktów oraz przeniesienie ich na serwery Google Apps. Google informuje, że cały proces jest stosunkowo prosty i składa się jedynie z czterech kroków. Ponadto, w dowolnym momencie przenoszenia wiadomości, użytkownik może zatrzymać transfer danych i wznowić go w dogodnym dla siebie momencie. Narzędzie współpracuje z Microsoft Exchange 2003 oraz 2007. Do poprawnego działania wymagane jest także posiadanie konta Google Apps Premier Edition lub Education Edition.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.