r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google poprawia ochronę prywatności

Strona główna Aktualności

Kilka dni temu opublikowano raport organizacji Privacy International, w którym źle oceniono działalność Google pod względem ochrony prywatności użytkowników. Na reakcję firmy nie trzeba było długo czekać.

Google postanowiła ponownie skrócić czas przechowywania danych o użytkownikach. W marcu tego roku wprowadzono pierwsze ograniczenie, początkowo nieuregulowany czas ustalono na 18-24 miesięcy, a teraz dodatkowo ograniczono do 18 miesięcy. Jest to dolna granica zalecana przez Unię Europejską, a przedstawiciele firmy uważają, że dalsze ograniczanie tego okresu może negatywnie wpłynąć na jakość świadczonych usług.

Dane o użytkownikach przechowywane są przez taki okres czasu między innymi dla poprawienia działania algorytmów wyszukiwawczych, walki ze spamem i włamywaczami oraz spełnienia wymogów władz w zakresie prowadzenia śledztw w przestępstwach internetowych.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.