reklama

Google pracuje nad stroną z motywami do Chrome

Strona główna Aktualności

O autorze

Tuż przed weekendem informowaliśmy o wprowadzaniu przez Google funkcji zmiany wyglądu swojej przeglądarki za pomocą motywów. Możliwość ta pojawiła się na razie w wersjach testowych Chrome. Sama zmiana wyglądu wymaga natomiast ręcznego modyfikowania plików i nie daje szansy na wcześniejszy podgląd końcowego efektu.

Jak donosi TechChrunch, już trwają pracę nad oficjalną stroną grupującą motywy do Google Chrome. Dzięki niej możliwa będzie szybka zmiana wyglądu za pomocą kliknięcia na wybrany wcześniej wzór. Znamy już adres witryny, jednak na razie nie jest ona uruchomiona. Jedynym sposobem, by zobaczyć jak będzie się prezentować jest wielokrotne wejście na nią z przeglądarki Chrome tak, by witryna z motywami pojawiła się w panelu z najczęściej odwiedzanymi stronami. Widoczna miniaturka będzie przedstawiać mnóstwo różnego rodzaju "skórek" do zmiany wyglądu przeglądarki.

Przypominamy, że stabilna wersja przeglądarki Google Chrome 2.0.172.39 jest dostępna do pobrania w naszym vortalu w dziale Programy -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki stron WWW.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama