r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google przejmie Plannr

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Jak ustalił serwis TechCrunch, Google planuje przejąć Plannr - niewielką firmę specjalizującą się w tworzeniu rozwiązań ułatwiających grupowe planowanie czasu.

Firma Plannr znana jest ze stworzenia innowacyjnej usługi umożliwiającej grupie przyjaciół lub współpracowników prowadzenie społecznego kalendarza i komunikowanie się ze sobą z wykorzystaniem takich narzędzi jak e-mail, sms, połączenia telefoniczne czy geolokalizacja. System opracowany przez Plannr ma wiele cech społecznościowych i charakteryzuje się intuicyjnością obsługi oraz sporym zakresem dostępnych funkcji. Możliwe jest prowadzenie rozmów grupowych, informowanie o postępach w pracach nad projektem i wzajemna koordynacja terminów - wszystko to uzupełnione jest o mapę ułatwiającą lokalizację. Decyzja o przejęciu Plannr jest podyktowana prawdopodobie chęcią integracji usługi z projektami społecznościowy, takimi jak Google Me.

Przedstawiciele Plannr i Google nie chcieli komentować doniesień o rozmowach prowadzonych między obiema firmami.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.