r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google przywróciło ważną funkcję do aplikacji Android Wear

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Korzystacie ze smartwatcha z systemem Android Wear? Jeśli tak, to zaktualizujcie aplikację do zarządzania urządzeniem. Google przywróciło do niej przydatną funkcję, z której przed miesiącem niespodziewanie zrezygnowało.

Chodzi o możliwość sprawdzenia aktualnego stanu naładowania akumulatora i pozostałego czasu pracy smartwatcha z poziomu aplikacji zainstalowanej na naszym smartfonie. Kilka dni temu Google udostępniło aktualizację programu Android Wear. W wersji oznaczonej numerem 1.4.0.2 oddano użytkownikom możliwość przeanalizowania, które programy pochłaniają najwięcej energii w smartwatchu i kiedy trzeba będzie naładować go ponownie.

Tę funkcję przywrócono do aplikacji po trwającej około miesiąca przerwie. Wcześniej Google zrezygnowało z niej, nie podając oficjalnych powodów tej decyzji. Najbardziej prawdopodobnym powodem wycofania jej mógł być problem z dokładnością podawanych danych.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.