r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google świętuje rocznicę domniemanego rozbicia UFO

Strona główna AktualnościINTERNET

Nie tak dawno dzięki wyszukiwarce Google mogliśmy przypomnieć sobie Breakouta, a w lipcu zdolni programiści firmy proponują nam krótką grę przygodową z kosmitą w roli głównej. Mija 66 lat, odkąd niedaleko Roswell w stanie Nowy Meksyk w Ameryce rozbił się ponoć latający spodek. Władze nie potwierdziły zdarzenia, oficjalnie mówiąc o upadku balonu meteorologicznego, ale 1947 rok i tak był bardzo głośny — co postanowiono oto uczcić.

Dostępna na razie na stronie głównej wyszukiwania brytyjskiego czy australijskiego Google gra wzorowana jest na klasycznych produkcjach z odnajdywaniem różnorakich przedmiotów w jednych miejscach oraz wykorzystywaniem ich w innych. Głównym zadaniem szarego bohatera jest zgromadzenie wszystkich elementów rozbitego pojazdu kosmicznego, aby móc opuścić Ziemię. Kilka minut, które potrzebne są na wypełnienie zadania, upływa w miłej atmosferze dzięki niewielkiemu skomplikowaniu zagadek, a także pewnej dozie humoru. Można później też trochę porozmyślać nad istnieniem wysoce rozwiniętej inteligencji we wszechświecie nad wirtualną mapą Roswell...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.