r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google udostępnia schowek dla swoich usług

Strona główna Aktualności

Google rozpoczęło testy kolejnej interesującej usługi o nazwie Cloudboard. Jak nietrudno się domyślić, jest to sieciowy schowek stworzony do przenoszenia danych między poszczególnymi aplikacjami należącymi do rodziny Google.

Cloudboard umożliwia przykładowo skopiowanie tabelki stworzonej w arkuszu kalkulacyjnym i wklejenie jej do edytora tekstów z zachowaniem oryginalnego stylu. Poza przenoszeniem danych między aplikacjami pakietu biurowego Docs możemy także kopiować je z takich usług jak Gmail, Picasa Web Albums, YouTube czy Google Image Search.

Gdy Cloudboard przejdzie wymagane testy i trafi w ręce użytkowników, stanie się istotnym elementem łączącym usługi Google w jedną całość. Dodanie schowka do internetowych aplikacji Google to także ważny krok w kierunku uczynienia z modelu Cloud Computing realnej alternatywy dla fizycznie instalowanych aplikacji. Brak możliwości przenoszenia danych między poszczególnymi usługami stanowił bowiem poważną niedogodność, która powstrzymywała wiele firm i osób prywatnych przed przeniesieniem swoich danych "w chmurę".

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.