r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google umila weekend: kółko i krzyżyk oraz pasjans dostępne w wyszukiwarce

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Jeżeli mieliście zamiar produktywnie spędzić weekend, to dla części Czytelników szczególnie lubujących się w prokrastynacji mamy kiepskie wieści – nowe możliwości wyszukiwarki Google skutecznie mogą utrudnić realizację ambitnych postanowień.

Google uruchomiło w wyszukiwarce dwie nowe minigry. Pierwszą z nich stanowi pasjans, znany także jako symulator osoby po drugiej stronie okienka. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce Solitaire, by rozpocząć układanie klasycznego pasjansa. Wybrać można pomiędzy dwoma poziomami trudności.

Drugą grą jest kółko i krzyżyk, w tym przypadku możliwe jest wybranie pomiędzy trzema stopniami trudności. Oprócz tego możliwe jest także… pogranie ze znajomym, jednak tylko na jednym urządzeniu.

r   e   k   l   a   m   a

Aby rozegrać partię, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Google tic tac toe. Co ważne, pograć można na urządzeniach mobilnych, co z całą pewnością umili oczekiwanie w kolejce czy weekendowy wypad, który okazał się znacznie mniej szalony, niż się zapowiadał ;-)

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.