r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google uruchamia wyszukiwarkę Boutiques.com

Strona główna Aktualności

Google uruchomił nową wyszukiwarkę - Boutiques.com. Przeznaczona jest ona dla osób dokonujących zakupów w Sieci.

Nowa wyszukiwarka przeznaczona jest przede wszystkim dla płci pięknej i miłośników mody. Na stronach Boutiques.com możemy kupić biżuterię, ubrania, buty, torby i inne akcesoria. Użytkownik może szybko uzyskać dostęp do produktów znanych marek, przeglądać wyniki według wybranych kategorii albo producentów. Ponadto można skorzystać z porad znanych bloggerów, dowiedzieć się o nowych trendach w modzie, a także skorzystać z popularnych wyszukiwań. Narzędzie pozwala na odnajdowanie ulubionych produktów nie tylko na podstawie zapytań tekstowych, ale również podobnych grafik.

Uruchomienie Boutiques.com stało się możliwe dzięki zakupowi Like.com. Google nabył ową firmę w połowie sierpnia tego roku prawdopodobnie za około 100 mln dolarów. Usługa oferowana przez Like.com bazuje na technologii Riya. Pozwala ona na wyszukiwanie podobnych grafik. Wystarczy wybrać zdjęcie czy obrazek i wydać komendę wyszukiwania podobnych. Google niezależnie od nowej usługi rozwija także wyszukiwarkę Google Product Search, obecnie dostępną w wersji testowej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.