r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google utrudnia życie e-przedsiębiorcom ;-)

Strona główna Aktualności

Gdyby nie internetowe wyszukiwarki, ciężko byłoby odnaleźć jakiekolwiek informacje w gąszczu elektronicznych danych. Bez nich internet zapewne nie byłby tak popularny jak dziś. Niestety wyszukiwarki, ułatwiające nam dostęp do danych, stają się coraz częściej obiektem ataku firm. Przykładem tego może być Kalifornijska firma sprzedająca w internecie zdjęcia nagich kobiet, która pozwała wyszukiwarkę Google za łatwy dostęp do kradzionych z jej strony fotografii.

Perfect 10, która oferuje fotografie "najpiękniejszych na świecie kobiet", twierdzi, że dzięki wyszukiwarce można znaleźć darmowe hasła umożliwiające wejście na płatne strony. Firma zarzuca również Google'owi, że dzięki niemu można znaleźć kradzione z Perfect 10 zdjęcia. Przedstawiciele Google'a na razie wstrzymują się od komentarza.

Szef Perfect 10 mówi, że przez darmowy, nielegalny dostęp, zmniejsza się liczba osób gotowych płacić za oferowane na stronie zdjęcia - miesięczny abonament kosztuje 25,50 dol.

Dyrektor firmy mówi, że wysłał do Google'a prawie 30 listów z prośbą o usunięcie zdjęć oraz haseł z wyników wyszukiwania, ale że nie był zadowolony z otrzymywanych odpowiedzi.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.