r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google wyszuka, co mu powiesz

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Google wydało najnowszą wersję aplikacji Google Mobile App for iPhone, która wprowadza zupełnie nową jakość jeśli chodzi o wyszukiwanie informacji w Internecie za pośrednictwem iPhone'a. Zamiast mozolnie stukać w klawiaturę teraz wystarczy tylko powiedzieć, co chce się znaleźć, a Google od razu wyświetl wyniki. Nowa wersja Google Mobile App jest także zintegrowana z innymi usługami Google, dzięki czemu możliwe jest np. głosowe wyszukiwanie najkrótszej drogi do zadanego celu po wcześniejszym pobraniu aktualnej lokalizacji.

Niestety z dobrodziejstwa wyszukiwania głosowego mogą na razie skorzystać tylko użytownicy języka angielskiego - nie wiadomo, czy i kiedy wprowadzona zostanie obsługa naszego rodzimego języka. Najnowszą wersję Google Mobile App for iPhone można pobrać w serwisie App Store. Prezentację działania głosowej wyszukiwarki można natomiast zobaczyć w serwisie YouTube.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.