r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google zaprzecza opóźnieniu Androida

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Za sprawą publikacji The Wall Street Journal, świat opanowała informacja o rzekomym opóźnieniu premiery nowego systemu Google dla urządzeń mobilnych - Android. Powodem takie stanu rzeczy miały być problemy po stronie operatorów T-Mobile i Sprint Nextel. Android na rynku miał być więc tak naprawdę widoczny dopiero w 2009 roku.

Google oficjalnie, zresztą kolejny już raz, zaprzecza takim informacjom. Firma stanowczo stwierdza, że pierwsze urządzenia mobilne z systemem Android na pokładzie zadebiutują jeszcze w drugiej połowie tego roku. Google zaznacza również, że obserwuje duże zainteresowanie Androidem ze strony producentów sprzętu. Taki obraz sytuacji wydaje się potwierdzać słowa Kevina Chena z HTC, który kilka dni temu zapowiedział premierę pierwszego smartfonu HTC z systemem Android na koniec 2008 roku.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.