r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google zbuduje centrum R&D w Krakowie?

Strona główna Aktualności
Gazeta.pl

nieoficjalnie dowiedziała się, że w Krakowie powstanie centrum badawczo-rozwojowe Google. Dyrektor Google Polska, Artur Waliszewski stwierdził jedynie, że w najbliższym czasie można spodziewać się komunikatu w tej sprawie.

Informacja o sfinalizowaniu rozmów w sprawie powstania w Krakowie centrum badawczo-rozwojowego pojawiła się wczoraj po południu na blogu krakowskiego informatyka Jana Szumca. Z wpisu wynika, że Google miałoby stworzyć w Polsce placówkę podobną do tej działającej w norweskim Trondheim, gdzie przy tamtejszym uniwersytecie działa centrum rozwijające nowe projekty Google. Informacja jednak nie została oficjalnie potwierdzona.

Więcej na ten temat przeczytać można w artykule Google zbuduje centrum R&D w Krakowie? zamieszczonym w portalu Gazeta.pl.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.