r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google zintegruje Bloggera z usługą społecznościową

Strona główna Aktualności

Już wkrótce Blogger i serwis społecznościowy Google + zostaną zintegrowane. Taka informacja pojawiła się właśnie w ustawieniach konta popularnej platformy blogowej.

Google co rusz aktualizuje swoje aplikacje webowe, wprowadzając głównie nowy wygląd, ale również integrując je ze swoim serwisem społecznościowym. Kolejnym narzędziem, które przejdzie zmiany będzie platforma blogowa Blogger. Informacje na ten temat można znaleźć w ustawieniach konta aplikacji - w sekcji Edit User Profile, a szerzej informuje o tym blog Google Operating System. Pojawiła się tam opcja połączenia Bloggera z Google+. Za jej pomocą użytkownik będzie mógł najprawdopodobniej przesyłać informacje między usługami, a także korzystać z niektórych funkcji.

Podobne wiadomości o zmianach dostępne są również w ramach usługi Blogger in Draft, czyli testowej wersji Bloggera udostępnionej przez firmę Google. Integracja zostanie najprawdopodobniej zakończona w ciągu najbliższych kilku tygodni. Google informuje również na stronach swojej usługi, że osoby, które tworzą swojego bloga pod pseudonimem nie powinny łączyć go z serwisem społecznościowym. W przeciwnym wypadku odwiedzający stronę będą mogli poznać prawdziwe imię i nazwisko autora (Google+ wymaga podania realnych danych osobowych).

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.