Gotham City Impostors na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Gotham City Impostors - wyśmienitą, multiplayerową rozgrywkę sieciową osadzoną w legendarnym Gotham City, mieście co prawda fikcyjnym, ale rozsławionym na cały świat za sprawą Człowieka - Nietoperza i całego szeregu przygód oraz historii, które z jego udziałem tam właśnie miały miejsce.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

Twórcy projektu nieprzypadkowo zrezygnowali z realistycznego podejścia do rzeczywistości i świata współczesnego. Stworzenie w grze środowiska komiksowego i pełnego animacji okazało się głównym kluczem do nadania jej specyficznego, komediowego i momentami wręcz cynicznego klimatu, który jak się obserwuje odpowiada coraz większej rzeszy miłośników gatunku.

Przed przystąpieniem do właściwej części rozgrywki każdy nowy gracz przechodzi obowiązkowy samouczek. Został on dopracowany i przygotowany z wszelką dbałością o szczegóły. Batman świetnie wczuwa się w rolę nauczyciela przekazując najważniejsze informacje o grze w sposób zwięzły i dokładny. Dzięki takim naukom każdy jest w stanie błyskawicznie przyswoić sobie większość tajników gry. Kolejnym krokiem jest kreacja własnej postaci. Musimy zadecydować czy wcielamy się w rolę prawego Batmana czy może Jokera - zwariowanego popaprańca. Jak by nie było, późniejsza nasza misja sprowadza się do tego samego. Przy pomocy wszystkich dostępnych środków, należy jak najszybciej, jak najsprawniej i przy okazji możliwie efektownie wykończyć grupę przeciwników.

W zależności od wybranego trybu rozgrywki zmienia się odpowiednio nasza taktyka jak i obraz gry. Twórcy tytułu świetnie wpletli w klasyczne tryby rozgrywki takie jak Team Deathmatch, Capture The Flag czy Conquest "prawdziwe" motywy z wszelkich epizodów, incydentów oraz zajść jakie w fikcyjnej przeszłości zaistniały pomiędzy dwoma odwiecznymi wrogami jakimi byli Batman i Joker.

Gotham City Impostors posiada dobrą grafikę oraz animacje, które nadając nieco groteskowego posmaku uwydatniają wszystkie najważniejsze, indywidualne cechy każdej stworzonej postaci. Zaawansowana sceneria, dobra mechanika gry, dynamika i nieprzewidywalność akcji z pewnością nikomu nie pozwolą nudzić się przy tym tytule.

Grę Gotham City Impostors można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> MMO.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy

Komentarze