reklama

Gotowanie ze świniami, czyli Bad Piggies na iPadzie w kuchni

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Bad Piggies staje się powoli grą Rovio równie popularną, co seria Angry Birds, więc twórcy próbują oczywiście na niej zarobić na kolejne sposoby. O ile ptaszyska to już cały przemysł — gry, zabawki czy filmy animowane — tak prosiaki nieśmiało próbują na początek do portfela dobrać się przez żołądek. Na iPada dostępna jest do kupienia interaktywna książka kucharska o wszystko mówiącym tytule Bad Piggies: Best Egg Recipes.

Wiadomo, na co połasiły się świnki, wszczynając w rezultacie międzygatunkową wojnę — na jajka. W humorystyczny sposób przeprowadzą nas teraz przez 41 różnorakich sposobów ich przyrządzenia. Co ciekawe, Rovio tak naprawdę próbuje pod skróconą nazwą (wyleciało Angry Birds z przodu) sprzedać w cyfrowej formie książkę, która na rynku jest już od zeszłego roku. Czyli typowe jak zrobić, aby zarobić, ale się nie narobić...

© dobreprogramy

Komentarze

reklama