r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gpredict 1.3

Strona główna Windows Edukacja i nauka Fizyka i astronomia
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Gpredict to aplikacja, która oferuje możliwość śledzenia ruchu sztucznych satelitów w czasie rzeczywistym.

Galeria programu

Narzędzie umożliwia śledzenie nieograniczonej liczby satelitów i wyświetlania ich pozycji. Gpredict zawiera funkcję pozwalającą na przedstawianie szczegółowych danych o satelicie w formie listy, tabeli, mapy czy wykresu biegunowego. Mowa o takich informacjach, jak nazwa, pozycja czy też zasięg oraz charakterystyka pracy danej satelity.

Gpredict pozwala na dostosowanie wyglądu i modułów wizualizacji śledzonych satelitów, dając użytkownikowi ogromną elastyczność w tym zakresie. Poszczególne satelity możną śledzić w dowolnym oknie, zapoznając się ze wszystkimi lub jedynie wybranymi danymi.

Dzięki wykorzystaniu open-source'owej licencji GPL (General Public License) użytkownik może dowolnie modyfikować Gpredict, by zmienić opcje programu do własnych potrzeb.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

She Wants Me Dead, Homestyler, Gaaiho PDF Reader i Gpredict – najciekawsze programy tygodnia

10
OPROGRAMOWANIE 04.06.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Zapraszam Was do zapoznania się z kilkoma ciekawymi nowościami z naszej bazy programów. Te 10 propozycji to tylko ułamek naszego dorobki w tym tygodniu. Wszystkie znajdziecie na stronie Nowe Programy. Apowersoft Photo Viewer Apowersoft Photo Viewer to bardzo szybka przeglądarka zdjęć, która będzie świetnie działać także na starszych komputerach. Wśród obsługiwanych plików graficznych znajdziemy najpopularniejsze formaty graficzne, a także PSD, CDR i RAW-y z aparatów Canona, Sony, Nikona, Olympusa, Matsushity i innych. Apowersoft Photo Viewer odczytuje też dokumenty PDF i zapisuje…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bander zwierz   7 #1 06.06.2016 05:01

Wojskowe tez?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.