GpuTest 0.7.0

Strona główna Mac Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz program

GpuTest to niewielkie i multiplatformowe narzędzie do kompleksowego testowania wydajności i stabilności karty graficznej zamontowanej w komputerze.

Program daje do dyspozycji kilka wymagających benchmarków opartych o środowisko OpenGL, z pomocą których skutecznie zbadamy wydajność jednostki GPU, a także jej stabilność pod dużym obciążeniem. GpuTest z pewnością zadowoli amatorów overclockingu, chcących testować osiągi swojego sprzętu po przeprowadzonym uprzednio podkręcaniu odpowiednich parametrów jego pracy.

Obsługa GpuTest jest bardzo prosta i z pewnością nie przysporzy nikomu problemów. Główne okno programu skupia opcje do wyboru rodzaju testu, czy ma on być uruchamiany w trybie pełnoekranowym oraz czy ma być aktywowana funkcja OSI. Narzędzie pozwala również wybrać rozdzielczość w jakiej uruchomiony zostanie benchmark i czy aktywny ma być mechanizm antyaliasingu.

GpuTest udostępniony został w wersji przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji. Twórcy przygotowali edycje dla Windowsa, Linuksa oraz Mac OS-a.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!