Gra Dark Souls w pecetowej wersji Prepare to Die Edition dostępna za darmo

Strona główna Aktualności
image

O autorze

Mamy dobre wieści dla fanów cieszącej się dużym uznaniem serii Dark Souls. Dostępną na Windowsa grę Dark Souls Prepare to Die Edition, która po premierze ze względu między innymi na odbiegający od dzisiejszych standardów wysoki poziom trudności zebrała świetne recenzje, można zdobyć za darmo.

Na wypadek, gdyby Dark Souls trzeba było komukolwiek przedstawiać: jest to gra cRPG, której twórcy duży nacisk położyli nie tylko na dynamikę rozgrywki, ale także świat i świetne walki z bossami. O jego otwartości, bogatości i panującym klimacie rozpisywali się swojego czasu recenzenci, którzy nie szczędzili grze najwyższych ocen. Prepare to Edition to wersja Dark Souls przeznaczona na pecety, jednak tylko z Windowsem. Ze szczegółami dotyczącymi wymagań sprzętowych można zapoznać się na Steamie, gdzie gra kosztuje niemal 20 euro.

Gra została właśnie udostępniona za darmo w sklepie Golden Joystick. W formularzu wystarczy wpisać swój adres mailowy, identyfikator na Steamie, aby w ciągu kilku dni otrzymać klucz bezpłatnie.

© dobreprogramy