r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gra LEGO The Hobbit w przyszłym roku

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Długo nie musieliśmy czekać na powrót TT Games do Śródziemia. Praktycznie równo rok po ukazaniu się na rynku gry LEGO Władca Pierścieni zapowiedziano, że filmowego Hobbita Petera Jacksona również czeka przeniesienie w klockowe klimaty. Produkcja powstaje z myślą o Xboksie 360, PS3, PS4, PlayStation Vita, Nintendo 3DS, Wii U oraz PC (w tym OS X). Zadebiutować ma w przyszłym roku, niosąc radość starym i młodym.

Wypada nastawiać się także na opowieść w dwóch odsłonach, bowiem LEGO The Hobbit zaprezentuje od nieco innej strony wydarzenia z pierwszych dwóch części planowanej trylogii, czyli Niezwykłej podróży i Pustkowia Smauga. Kiedyś trzeba będzie więc na konsolach i komputerach opowieść zakończyć... Pokierujemy oczywiście działaniami Bilbo Bagginsa, Gandalfa, Thorina Dębowej Tarczy oraz innych z wesołej kompanii, a standardowo każda z szerokiej palety dostępnych postaci dysponować będzie wyjątkowymi dla siebie zdolnościami i wyposażeniem.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.