r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gra akcji Raven's Cry w rękach polskiego Reality Pump Studios

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Niewiele mówiło się przez ostatni miesiące o Raven's Cry, zapowiedzianej przeszło rok temu grze akcji w pirackich klimatach, ale wszystko idzie chyba ku lepszemu i tytuł faktycznie pojawi się na PC, Xboksie 360 oraz PS3. TopWare Interactive ogłosiło, że przekazało projekt w ręce polskiego zespołu Reality Pump Studios, twórców serii Two Worlds. On dopracuje przygody siedemnastowiecznego zawadiaki Christophera Ravena.

Wydawca nie boi się przyznać, że dzieło niezupełnie szło w parze z pierwotną wizją, do której się niegdyś zapalono, ale zamiast wyrzucić wszystko do kosza postanowił spróbować raz jeszcze. Liczy na to, że dzięki profesjonalizmowi ekipy naszych rodaków, Raven's Cry pojawi się w sklepach do końca roku. Trochę pracy przed nimi. O ile linia fabularna się nie zmieniła, ani obmyślone na potrzeby gry postacie, świat stać się ma już otwartym, co wymaga szeregu istotnych udoskonaleń. Wziąć sobie mają też do serca uwagi fanów, którzy w dziele od początku dostrzegli potencjał, lecz też potrzebę zmian.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.