Gra o Tron: Nadchodzi zima

Strona główna Windows Gry Strategiczne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Oficjalna gra komputerowa, stworzona na podstawie znanego na całym świecie serialu Gra o Tron. Przyjdzie nam w niej wejść w funkcję znanego Lorda i zarządzanie zamkiem.

Przeglądarkowa strategia

Gra o Tron: Nadchodzi zima jest kolejną grą na licencji filmowej. Podobnie jak wiele innych gier, także i ta skupia się na walorach strategicznych. Gracz ma za zadanie ciągłe pozyskiwać surowce, rozwijać swój zamek i stawiać czoła najeźdźcom. Otoczka wizualna, jak i dźwiękowa gra, została tak zmodyfikowana, by trafiać w pierwszym rzędzie do serc fanów serii. Uruchamiając grę pierwszy raz, od samego początku zauważymy jak wiele serialowych bohaterów przyjdzie nam spotkać.

Znane lokacje, przeciwnicy, wydarzenia … świat ten tętni życiem i wręcz porywa gracza na nową przygodę. Jak inne gry tego typu, mamy również styczność z mikropłatnościami, które mogą bardzo umilić nam czas w grze, ale bez ich pomocy także damy radę. Problem z opłatami jest jednak taki, że nie wszystko na raz będziemy w stanie wykonać.

Rozbudowane opcje zabawy

Twórcy przemyśleli dobrze konstrukcję swojej gry, by ta za szybko się nie znudziła. Wprowadzili więc wiele udogodnień, takich jak rozbudowane bitwy z wieloma jednostkami na mapie, a także możliwość wyhodowania własnego smoka! Ten ma nas wspomóc w boju.

Rozgrywka to przede wszystkim wydawanie rozkazów, ale i uczestniczenie w wysokiej jakości animacjach, poprzedzających bitwy, potyczki czy drobne zdarzenia losowe, zwiększające częstotliwość zwrotów akcji.

Kluczowe cechy gry:

  • rozbudowany system zarządzania królestwem
  • możliwości dyplomatyczne
  • znane elementy serialu
  • wysokiej jakości oprawa audio-wizualna
  • wciągająca rozgrywka
  • drobne elementy mikropłatności

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!