Gra zdalna PS4 2.8

Strona główna Mac Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program

Gra zdalna PS4 (PS4 Remote Play) to aplikacja dla komputerów z systemem operacyjnym Windows i Mac OS, dzięki której możemy uruchomić konsolę PlayStation 4 w trybie zdalnym.

Po uruchomieniu narzędzia na komputerze trzeba postępować zgodnie z instrukcjami widocznymi na ekranie i w odpowiednim momencie włączyć konsolę, by sparować ją z naszym pecetem. Od tego momentu na PC, przy użyciu opisywanej aplikacji, będziemy mogli wykonywać takie same czynności, jak na PS4, czyli grać, przeglądać listy znajomych, osiągnięcia czy zawartość PlayStation Store.

Gra zdalna PS4 sprawdzi się w sytuacji, kiedy telewizor, do którego podpięta jest konsola, będzie zajęty przez innych domowników. Wtedy możemy zagrać w swoje ulubione gry z PlayStation 4 na komputerze, korzystając z funkcji streamingu, jaką oferuje rzeczona aplikacja. Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że jakość obrazu jest niższa niż podczas korzystania z PlayStation 4 na telewizorze przez kabel HDMI.

Program może zlokalizować uruchomioną konsolę PlayStation 4 automatycznie. Jeśli taka operacja zdaniem użytkownika trwa za długo, istnieje również możliwość ręcznego wyszukania urządzenia. W oknie programu Gra zdalna PS4 należy wpisać kod widoczny na ekranie telewizora, do którego podłączona jest konsola PlayStation 4, wchodząc uprzednio w "ustawienia", "ustawienia połączenia gry zdalnej" i wybierając opcję "dodaj urządzenie".

Uwaga!

  • Do działania programu wymagane jest posiadanie konsoli PlayStation 4, komputera z dostępem do Internetu (co najmniej 15 Mb/s), przewodu USB lub bezprzewodowego adaptera USB do kontrolera DualShock 4 i darmowego konta Sony Entertainment Network.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!