r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Grafx Creative Studio 3.0.12

Strona główna Windows Biuro Inne programy biurowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Grafx Creative Studio to dość zaawansowana aplikacja graficzna, za pomocą której zaprojektujemy rozmaite okolicznościowe "dokumenty", takie jak broszury, pocztówki, zaproszenia na różne okoliczności, wizytówki i nie tylko.

Galeria programu

Dzięki dużej możliwości konfiguracji (m.in. spory wybór formatów samego papieru, na którym będziemy drukowali efekt naszej pracy) oraz wbudowanych szablonom proces stworzenia wybranego typu dokumentu jest bardzo prosty i wygodny. Dostępne motywy są pogrupowane w kategorie, co ułatwia odnalezienie poszukiwanego schematu, a po jego wczytaniu możemy za pomocą zaledwie pojedynczego kliknięcia zmienić np. kolorystykę.

Grafx Creative Studio korzysta z dość nietypowego interfejsu użytkownika, który może wymagać kilku chwil na przyzwyczajenie się - poza tym jednak, obsługa programu nie nastręcza żadnych trudności. Dodawanie, przemieszczanie lub edycja poszczególnych elementów odbywa się za pomocą myszki: działa tutaj przeciąganie elementów lewym klawiszem myszki lub dwuklik tymże klawiszem celem wywołania okienka edycji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.