Grafx Creative Studio Grafx Creative Studio 3.1.10

Strona główna Windows Biuro Inne programy biurowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Grafx Creative Studio to dość zaawansowana aplikacja graficzna, za pomocą której zaprojektujemy rozmaite okolicznościowe "dokumenty", takie jak broszury, pocztówki, zaproszenia na różne okoliczności, wizytówki i nie tylko.

Dzięki dużej możliwości konfiguracji (m.in. spory wybór formatów samego papieru, na którym będziemy drukowali efekt naszej pracy) oraz wbudowanych szablonom proces stworzenia wybranego typu dokumentu jest bardzo prosty i wygodny. Dostępne motywy są pogrupowane w kategorie, co ułatwia odnalezienie poszukiwanego schematu, a po jego wczytaniu możemy za pomocą zaledwie pojedynczego kliknięcia zmienić np. kolorystykę.

Grafx Creative Studio korzysta z dość nietypowego interfejsu użytkownika, który może wymagać kilku chwil na przyzwyczajenie się - poza tym jednak, obsługa programu nie nastręcza żadnych trudności. Dodawanie, przemieszczanie lub edycja poszczególnych elementów odbywa się za pomocą myszki: działa tutaj przeciąganie elementów lewym klawiszem myszki lub dwuklik tymże klawiszem celem wywołania okienka edycji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!