r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gram & Zdam Matura 1.1.1

Strona główna Android Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe

Gram & Zdam Matura to gra sprawdzająca wiedzę na poziomie ostatniej klasy liceum z kilku przedmiotów.

Galeria programu

W aplikacji znalazło się ponad 25 tysięcy pytań z matematyki, chemii, fizyki, biologii, geografii, historii, WOS-u i języka polskiego. Za prawidłowe odpowiedzi otrzymujemy punkty, które można wymienić na „koła ratunkowe” różnego typu. Na odpowiedź na każde pytanie aplikacja daje tylko minutę.

Przed przystąpieniem do gry można wybrać przedmioty, z których pytania będą losowane tym razem. Co 5 pytań aplikacja zarządza przerwę, a zadaniem gracza jest prawidłowe rozwiązanie 15 pytań pod rząd. Zawsze tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa.

Rozwiązywanie testów połączone zostało ze zbieraniem odznak i rankingiem, w którym można porównywać wyniki ze znajomymi.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Fizyka, chemia, biologia, historia, języki – ciąg dalszy maturalnych powtórek

4
OPROGRAMOWANIE 05.05.2016 | Anna Rymsza

Po przeglądzie aplikacji pomagających zdać maturę z matematyki pora na kolejne przedmioty. Na 6 maja zaplanowana została matura z angielskiego, w najbliższych dniach odbędą się też egzaminy z matematyki na poziomie rozszerzonym, biologii, chemii, geografii, historii, WOS-u, języków obcych i innych przedmiotów. Przygotowała kolejną porcję aplikacji, które przydadzą się nie tylko podczas powtórek przed maturą. Niektóre z nich warto zachować na dłużej. Gram & Zdam Matura Gram & Zdam Matura to gra sprawdzająca wiedzę na poziomie ostatniej klasy liceum z matematyki, chemii, fizyki,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.