Grammarly dla Google Chrome Grammarly dla Google Chrome 14.997.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Grammarly to przydatny dodatek dla Google Chrome, który kierowany jest do osób publikujących w Internecie różnego typu teksty w języku angielskim.

Rozszerzenie dodaje we wspomnianej przeglądarce funkcje sprawdzania pisowni oraz gramatyki, pozwalając ustrzec się od przypadkowych błędów. Grammarly dobrze radzi sobie z wykrywaniem słów użytych w niewłaściwym kontekście, a także różnego rodzaju literówek, braku znaków interpunkcyjnych czy innych błędów gramatycznych. Wszelakie pomyłki w redagowanych tekstach odnotowywane są w czasie rzeczywistym poprzez podkreślenie wraz z informacją o propozycjach poprawek.

Plugin z powodzeniem wykorzystać można np. podczas tworzenia wiadomości e-mail w Gmailu lub publikowania treści w serwisach społecznościowych Facebook, Twitter, Linkedin, Tumblr oraz każdym innym formularzu tekstowym dostępnym na niemal dowolnej stronie internetowej.

Po zarejestrowaniu konta użytkownika na skrzynkę mailową wysyłane będą cotygodniowe raporty ze statystykami. W wersji płatnej Grammarly wyposażony został w funkcje wykrywania dodatkowych rodzajów błędów, sugerowania ulepszeń słownictwa czy też wykrywania plagiatów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!