r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gran Turismo 6 też pojawi się niedorobione, trzeba szykować się na łatki po premierze

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Zespół Polyphony Digital zapatrzył się na poczynania konkurencyjnego obozu Turn 10, czyli twórców serii Forza Motorsport, chyba nie tylko jeżeli o poziom odwzorowania wyścigów samochodowych chodzi, ale też sposób dostarczenia produktu graczom. Wiadomo, że płytka z FM5 na Xboksa One zawierać ma tylko porcję danych, a resztę trzeba będzie pobrać z Xbox Live. Gran Turismo 6, choć do grania nie będzie wymagało aktualizacji to jednak bez dociągnięcia łatek po premierze nie uświadczymy pełni wizji.

Wiadomo już, że pierwszy istotny i pokaźnych rozmiarów patch dla GT6 pojawi się już w dniu premiery gry. Usprawni przede wszystkim rozgrywkę sieciową tytułu, ale też masę innych rzeczy, z którymi producenci nie wyrobili się na debiut 18 grudnia. W dalszej kolejności możemy spodziewać się podmiany dźwięków na dużo lepsze, ale to nie będzie jeszcze na pewno koniec. Producenci przewidują, że przez mniej więcej rok od wejścia Gran Turismo 6 do sklepów będą jeszcze doszlifowywali swój diament na PlayStation 3.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.