Grand Theft Auto 2 (GTA 2) 9.6

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pierwsze GTA wyrosło na hit, ale dopiero Grand Theft Auto 2 naprawdę nauczyło nas, że w przestępczym światku liczy się tylko szacunek. Kultowa kontynuacja brała wszystkie najlepsze cechy pierwowzoru i na tym zbudowała jeszcze większy fenomen. Podobnie jak to było z oryginałem, firma Rockstar w końcu zdecydowała się udostępnić również część drugą serii za darmo. Można przekonać się, jak to było przed przeskokiem w 3D.

Tytuł nie prezentuje się źle nawet jak na dzisiejsze standardy, bowiem obsługiwał już sprzętową akcelerację grafiki. W parze z ładnie wygładzonym obrazem, odpowiednio przefiltrowanymi teksturami oraz niezłymi efektami oświetleniowymi idzie fantastyczne udźwiękowienie. Część z kawałków muzycznych puszczanych w grze w jej stacjach radiowych po dziś dzień nuci niejeden miłośnik marki. Muzyka świetnie buduje klimat.

Trzon rozgrywki nie uległ zmianie. Nadal kradniemy auta i wykonujemy zlecone misje, z nastawieniem na rozboje. Wciąż liczy się tutaj zarobek, który odblokowuje dostęp do kolejnych dzielnic lekko futurystycznego miasta. Pojawiła się opcja zapisywania stanu gry w kościele, oczywiście odpłatna. Ponownie rozbawi kieszonkowiec próbujący wyciągnąć kasę od naszego twardziela. GTA 2 umożliwia także zabawę po sieci.

Uwaga!

Udostępniona przez producenta wersja gry to edycja nieco zmodyfikowana technicznie, by możliwa była zabawa na nowoczesnych konfiguracjach sprzętowych. Twórcy nie gwarantują jednak, że dzieło będzie działać w każdym przypadku. Nawet instalator.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!