Grand Theft Auto III

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Grand Theft Auto III to wydana w 2001 r. gra akcji. Jest ona pierwszą grą z serii, stworzoną w 3D. W grze poznajemy historię Claude Speed, którym gracz porusza się swobodnie po fikcyjnym mieście Liberty City, które to jest wzorowane na Nowym Jorku.

Mobilna edycja została wydana w 2011 r. na wiodące platformy z okazji 10-lecia tej części gry. Została ona przystosowana do obsługi ekranu dotykowego. Ponadto grafika została poprawiona, w tym modele postaci oraz samochodów. Sama fabuła jak i mechanika gry nie zostały zmienione.

W lewej części ekranu, przy domyślnych ustawieniach, znajduje się wirtualny analog sterowania postacią lub przyciski sterowania pojazdami. Po prawej stronie zmienia się broń, wsiada/wysiadania z pojazdu, gaz oraz hamulec.

Grę można również obsługiwać za pomocą gamepadów kompatybilnych z daną platformą również gra obsługuje klawisze od Sony Ericsson Xperia Play.

Gra posiada rozbudowaną ścieżkę dźwiękową.

Grand Theft Auto III dostępne jest za 19,99 zł

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

wykonanie, ciekawe misje, długość rozgrywki
brak
ocena użytkownika

To 3 odsłona kultowej serii i pierwsza zrobiona z tak dużym rozmachem. Jak na tamte czasy gra miała świetna grafikę i dźwięk. Plus za wykonanie, ciekawe misje, długość rozgrywki i oczywiście możliwości bohatera. Nieliniowa fabuła sprawdza się świetnie.

15.04.2016 12:36 | Recenzja do wersji

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!