Grand Theft Auto San Andreas 1.08

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

To już 7 odsłona (wliczając w to m.in. GTA London) popularnej serii gier GTA. Gracz poznaje historię Carla Johnsona, który powrócił do San Andreas z Liberty City, aby dowiedzieć się kto jest mordercą jego matki.

Produkcja, jak na swe lata, została zrobiona z wielkim rozmachem. Stan San Andreas składa się z trzech miast bazujących na prawdziwych: Los Santos - Los Angeles, San Fierro - San Francisco, Las Venturas - Las Vegas oraz okoliczne wioski i pustynie. W grze można wpływać na wygląd bohatera korzystając z restauracji, sklepów z ubraniami oraz siłowni i fryzjerze. Po raz pierwszy bohater może pływać (w tym nurkować).

Gra została dostosowana specjalnie pod ekrany dotykowe. Obsługuje kontrolery MoGa oraz wybrane kontrolery USB i Bluetooth. W stosunku do wersji komputerowej, grafika została poprawiona. W lewej części ekranu, przy domyślnych ustawieniach, znajduje się wirtualny analog sterowania postacią lub przyciski sterowania pojazdami. Po prawej stronie zmienia się broń, wsiada/wysiadania z pojazdu oraz znajduje się gaz i hamulec.

W grze można usłyszeć popularne utwory lat 90. z różnych gatunków, więc każdy znajdzie swoje ulubione radio. Ponadto istnieje możliwość dodania swoich własnych utworów.

Grand Theft Auto San Andreas dostępne jest za 25,99 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Optymalizacja, klimat, fabuła, ogromna mapa, bardzo dużo pojazdów
Manewrowanie kamerą
ocena użytkownika

Jestem jednym z fanów San Andreas, przegrałem na PC w tą grę już ponad 6000 godzin, a pobierając GTA na telefon muszę powiedzieć, że... gra nadal sprawia mi ogromną przyjemność, radość, satysfakcję i sprawa, że mam banana na twarzy - i piszę to serio! Grove Street, home 4ever! Grę polecam każdemu, dosłownie każdemu - tym co wszystko śmieszy, a także tym co chcą poczuć klimat na poważnie. Dziesięć na dziesięć, naprawdę świetna gra.

08.12.2017 22:45 | Recenzja do wersji 1.08