Grand Theft Auto: Vice City 1.6

Strona główna iOS Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kolejna odsłona, jakże popularniej gry, Gran Theft Auto. GTA Vice City to już druga, po GTA III, część serii stworzona w 3D.

Jest rok 1980. Gracz wciela się w postać Toma Vercetti, który ma za zadanie pozbyć się konkurencji w postaci skorumpowanych policjantów oraz lokalnych gangów. Użytkownik porusza się po fikcyjnym mieście Vice City, które wzorowane jest na Miami. Sama nazwa nawiązuje do popularnego serialu Miami Vice. Miasto to jest pełne kolorów, efektów świetlnych oraz tętni życiem. W grze dostępny jest większy zakres środków lokomocji niż w części 3. Oprócz samochodów, do dyspozycji są samoloty, motorówki oraz motory.

Wersja mobilna została wydana na 10 rocznicę powstania tej gry. Grafika została poprawiona i wzbogacona o lepsze modele postaci i efekty oświetlenia.

Sterowanie zostało przystosowane do ekranów dotykowych. W lewej części ekranu, przy domyślnych ustawieniach, znajduje się wirtualny analog sterowania postacią lub przyciski sterowania pojazdami. Po prawej stronie zmienia się broń, wsiada/wysiadania z pojazdu, gaz oraz hamulec.

Grę można również obsługiwać za pomocą gamepada MoGa oraz niektórych padów USB. Ponadto jest pełna obsługa klawiszy od Sony Ericsson Xperia Play.

Gra posiada ścieżkę dźwiękową z popularnymi hitami lat 80., które komponują się z klimatem gry.

Grand Theft Auto: Vice City dostępne jest za 4,99$.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!