r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Grand Theft Auto: Vice City dla iOS i Androida już 6 grudnia

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Firma Rockstar na jesień co prawda planowała pierwotnie wydanie specjalnej wersji gry Grand Theft Auto: Vice City na urządzenia przenośne pod kontrolą systemów iOS oraz Android, ale proces przepisywania tytułu jej się jednak nieoczekiwanie przedłużył — na szczęście nie za bardzo. Odświeżona z okazji 10 rocznicy rynkowego debiutu pierwowzoru produkcja pojawi się w App Store oraz w sklepie Play 6 grudnia, w cenie niecałych 5 dolarów.

Twórcy zapewniają, że mocno poprawili grę. Część modeli i tekstur upiększono, usprawniono oświetlenie obiektów, a przenośne Vice City przygotowane jest naturalnie do pracy z ekranami wysokiej rozdzielczości (w tym z Retiną). Popracowano ponadto ostro nad przystosowaniem sterownia pod obsługę za pomocą dotyku, oddając równocześnie graczom pełną kontrolę nad ustawieniem sobie akcji pod ikonki wyświetlane na bokach ekranu. Udostępniono przy okazji już listę obsługiwanych urządzeń, abyśmy mogli upewnić się, że tytuł nam ruszy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.