reklama

Grand Theft Auto: Vice City dla iOS i Androida już 6 grudnia

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Firma Rockstar na jesień co prawda planowała pierwotnie wydanie specjalnej wersji gry Grand Theft Auto: Vice City na urządzenia przenośne pod kontrolą systemów iOS oraz Android, ale proces przepisywania tytułu jej się jednak nieoczekiwanie przedłużył — na szczęście nie za bardzo. Odświeżona z okazji 10 rocznicy rynkowego debiutu pierwowzoru produkcja pojawi się w App Store oraz w sklepie Play 6 grudnia, w cenie niecałych 5 dolarów.

Twórcy zapewniają, że mocno poprawili grę. Część modeli i tekstur upiększono, usprawniono oświetlenie obiektów, a przenośne Vice City przygotowane jest naturalnie do pracy z ekranami wysokiej rozdzielczości (w tym z Retiną). Popracowano ponadto ostro nad przystosowaniem sterownia pod obsługę za pomocą dotyku, oddając równocześnie graczom pełną kontrolę nad ustawieniem sobie akcji pod ikonki wyświetlane na bokach ekranu. Udostępniono przy okazji już listę obsługiwanych urządzeń, abyśmy mogli upewnić się, że tytuł nam ruszy.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić