reklama

Grand Theft Auto: Vice City dla iOS i Androida na jesieni

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Firma Rockstar szuka tylko okazji, aby w przenośnym wydaniu odświeżyć kilka klasycznych gier ze swojego portfolio. Na urządzenia pod kontrolą systemów iOS oraz Android trafił w wakacje Max Payne Mobile, a w zeszłym roku, z okazji upłynięcia dekady od wypuszczenia na rynek Grand Theft Auto III, także kieszonkowa wersja hitu z 2001 roku. Oczywiście na tym nie koniec — na jesieni 10 lat stuknie również Vice City, więc czas na wznowienie.

Specyficzny klimat, przypominający ten z serialu Policjanci z Miami z lat 80-tych ubiegłego wieku, zaskarbił sobie miliony fanów na całym świecie i Rockstar liczy, że odświeżone GTA: VC na nowo porwie tłumy. Obiecuje się nam grafikę w wysokiej rozdzielczości, usprawnienia, które uczynią z „gangsterki” na dotykowym ekranie rzecz naturalną, do tego zaś dochodzą kawałki muzyczne z oryginalnego wydania gry. Na przestrzeni najbliższych tygodni mamy poznać wymagania tytułu. Czy wystarczy to, na czym uruchamialiśmy przenośne GTA III?

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama