Grand Theft Taxi

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatna gra Grand Theft Taxi w oczywisty sposób nawiązuje do hitu Grand Theft Auto, ale zamiast biegania, strzelania oraz przejmowania samochodów, zabawa koncentruje się tutaj na codziennych zadaniach taksówkarza w dużym mieście. Przede wszystkim znajomy jest rzut na wydarzenia. Wcielamy się w kierowcę, który w swojej korporacji chce możliwie dużo danego dnia zarobić. Oznacza to dynamiczną jazdę.

Trzeba niemniej też bardzo uważać, bo wystarczy uderzyć w drzewo, ścianę czy innego uczestnika ruchu drogowego i już tracimy pieniądze, których jeszcze nie zarobiliśmy. Świetnie widoczne strzałki wskazują położenie kolejnych zleceń. Warto mieć na uwadze, że w większości przypadków pasażerowie będą chcieli udać się w stronę przeciwną do tej, z której akurat nadjechaliśmy. Na dowiezienie ich mamy kilka sekund.

Ciekawym efektem jest zmienna pora doby. Cały dzień zamyka się w około pół minuty rzeczywistego czasu rozgrywki, po których to następuje podsumowanie urobku. Jeżeli po odliczeniu pieniędzy na naprawę oraz uzupełnienie paliwa zostanie w kieszeni jeszcze kilka dolarów, nie splajtujemy, mogąc grać dalej. Jeśli jednak wylądowaliśmy na minusie, wtedy nasza kariera taksówkarza niestety smutno dobiega końca.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!