r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Granie bardziej społecznościowe z Windows 10 Creators Update #MicrosoftEvent

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dziobie okrętu. Stawia znaczące nad znaczonym, lubi czapki z daszkiem, teorię gier, tłumaczenia maszynowe i karabiny maszynowe.

Windows 10 pozostaje wciąż w zasadzie jedynym wyborem dla zapalonych graczy. Microsoft dostrzega ogromny potencjał, jaki tkwi w fenomenalnie rozwijającym się świecie e-sportu i gier w ogóle. Również dla graczy znajdzie się coś nowego w Creators Update.

Z Windowsem zintegrowane zostaną możliwości serwisu Beam, pojawią się zatem nowe możliwości strumieniowania rozgrywki i interakcji grającego z widzami. Ta będzie opierać głównie na ułatwieniu procesu rozpoczęcia streamu, ma to się odtąd odbywać dosłownie za pomocą dwóch kliknięć. Gracze będą mogli uzyskać podgląd czatu, a także otrzymywać głosowe powiadomienia od widzów.

Drugą nowością dla graczy jest możliwość organizowania turniejów. Za pośrednictwem Xbox Live możliwe będzie utworzenie wydarzenia wraz z konkretną datą, wybór gry, określenie jej trybu oraz wybranie kogo ze znajomych zaprosić do zabawy. Po utworzeniu wydarzenia, Windows wygeneruje efektownie prezentujące się odliczanie.

r   e   k   l   a   m   a

Nic nie stoi na przeszkodzie, by udział w wydarzeniu wzięli udział znajomi, którzy grają na różnych (oczywiście windowsowych) platformach. Nowości dostępne są już teraz w przypadku wybranych gier (m. in. Battlefield 1) na Xboksie One S.

Ostatnią nowością dla graczy, szczególnie tych z wyczulonym uchem, będzie obsługa obiektowej technologii Dolby Atmos w przypadku gier na nośnikach Blu-Ray.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.