r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Granny and Snowman 1.2

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

To dynamiczna strzelanka, w której zaszyta w dalekim lesie emerytowana agentka broni swej posiadłości przed atakiem hord uzbrojonych bałwanów ;-). Bałwany to najemnicy obcych, którzy przelatując nad chatką starowinki wpadli w śnieżne zaspy i aby odlecieć potrzebują paliwa, którego zaś podstawowym składnikiem okazują się być wypieki babci. Bałwany z układu na układ atakują z coraz większą zaciekłością, a naszej bohaterce coraz trudniej odpychać ich zmasowany napór. Pomagają jej w tym jednak różne rodzaje broni z których może korzystać i kilka sprytnych bonusów pojawiających się tu i ówdzie w trakcie trwania rozgrywki. Trzeba przyznać, że gra nie należy do najłatwiejszych i trzeba się nieźle nagimnastykować, by przeskoczyć do następnego układu, a jako że w grze mamy ich 9, to zabawa powinna potrwać przez dłuższą chwilę ;-).

Galeria programu

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
maciejnet   12 #2 19.08.2016 23:17

Warto na nia spojrzeć choćby na grafikę :)

darek719   39 #1 18.04.2016 13:20

Zimowa gra zrobiona w dobrym stylu. Plus za pomysł.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.