Granny and Snowman na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy dynamiczną strzelankę, w której zaszyta w dalekim lesie emerytowana agentka broni swej posiadłości przed atakiem hord uzbrojonych bałwanów ;-).

Bałwany to najemnicy obcych, którzy przelatując nad chatką starowinki wpadli w śnieżne zaspy i aby odlecieć potrzebują paliwa, którego zaś podstawowym składnikiem okazują się być wypieki babci. Śnieżne monstra z układu na układ atakują z coraz większą zaciekłością, a naszej bohaterce coraz trudniej odpychać ich zmasowany napór. Pomagają jej w tym jednak różne rodzaje broni z których może korzystać i kilka sprytnych bonusów pojawiających się tu i ówdzie w trakcie trwania rozgrywki. Trzeba przyznać, że gra nie należy do najłatwiejszych i trzeba się nieźle nagimnastykować, by przeskoczyć do następnego układu, a jako że w grze mamy ich 9, to zabawa powinna potrwać przez dłuższą chwilę ;-).

Grę Granny and Snowman można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzję niezłego Left 4 Dead, zapowiedź X-Blades - produkcji z niezwykle ponętną bohaterką główną, a także pierwsze z naszych noworocznych podsumowań, czyli Top10 trendów 2008 roku.

© dobreprogramy

Komentarze