Grass Is No More 1.2.2

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Darmowa gra Grass Is No More to bezpłatna propozycja dla tych wszystkich, którzy cenią sobie niecodzienne pomysły. Tak naprawdę tytuł można by nazwać symulatorem kosiarki do trawy, chociaż to w gruncie rzeczy gra czysto zręcznościowa. Sterujemy tutaj maszyną z ostrym ostrzem, której zadaniem jest zadbać o okoliczne trawniki. Te, poza chwastami, pełne są niebezpieczeństw, ale również bardzo przydatnych skrzyń.

W nich zamknięte są rakiety, dające chwilowe przyśpieszenie. To cenne znaleziska, bowiem szybkie koszenie trawy prędzej nabija łańcuszek punktów, normalnie rozwijający się bardzo powoli. Każdy kolejny etap wymaga coraz lepszego wyniku minimalnego, więc warto wcześnie się z taką kosmiczną opcją turbo zapoznać. Poza tym należy unikać słupków drzew, kopców kretów czy porozrzucanych zabawek.

Raz na jakiś czas mamy do czynienia z mini gierką i również polowanie na krety pozwoli powrócić do zabawy po zniszczeniu kosiarki. Należy także zwracać uwagę na upływający czas, wiecznego wroga graczy. Warto starać się dotrzeć do jak najdalszego etapu, gdyż stopniowo odblokowywane są moce specjalne, ułatwiające rozgrywkę. Wynik można sobie zapisać i w prosty sposób udostępnić, by zachęcić innych do walki.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor 2.0 GHz
  • 512 MB RAM

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!