r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gratka dla fanów gier logicznych. Monument Valley dla iOS w promocji za darmo

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Choć Monument Valley nie jest grą nową, wciąż pozostaje tytułem wybitym do którego równają inne produkcje logiczne. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji się z nią zapoznać, a posiadacie urządzenie z iOS teraz jest dobra okazja by to nadrobić.

Zasady Monument Valley są proste. Nasze zadanie polega na odnalezieniu drogi z punktu A do punktu B. Aby nie było zbyt łatwo gra bawi się z nami perspektywą. Nieraz będziemy obracali poszczególne elementy planszy, aby otworzyć przed sobą drogę przejścia. Raz jeden element może być ścianą, innym razem schodami, a jeszcze innym platformą, która łączy elementy na dwóch różnych poziomach. Z każdą kolejną misją zagadki są coraz bardziej złożone i wymagają abstrakcyjnych rozwiązań.

r   e   k   l   a   m   a

Jednak to nie same zagadki, a połączona z nimi niesamowita oprawa sprawiły, że Monument Valley podbił serca zarówno graczy jak i recenzentów. Od niedawana z poziomu gry możemy także pobrać darmowy dodatek Ida's Dream, który wzbogaci tytuł o kilka nowych poziomów. Za darmo Monument Valleymogą mogą pobrać posiadacze urządzeń z iOS. W przypadku Windows Phone oraz Androida gra jest dostępna w standardowej cenie.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.