Gratyfikant GT 1.56

Strona główna Windows Firma Programy kadrowo-płacowe
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Gratyfikant GT to system kadrowo-płacowy, polecamy osobom, które w małych i średnich firmach zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi, a także biurom rachunkowym.

Program posiada wiele rozbudowanych funkcji przydatnych w dziale kadr i płac. Umożliwia prowadzenie ewidencji osobowej w firmie, wystawianie różnego rodzaju umów, ewidencjonowanie wypłat, ponadto obsługuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, ułatwia wystawianie deklaracji skarbowych (m.in.: PIT-4, PIT-8A, PIT-11/8B, PIT-36, PIT-36L, PIT-37) oraz ZUS (m.in.: RCA, RZA, RSA, DRA). System dostosowany jest do obowiązujących przepisów.

Gratyfikant GT współpracuje z programem Płatnik, a także pozwala na wymianę danych z innymi aplikacjami z linii Insert GT (księgą przychodów i rozchodów - Rachmistrzem GT i systemem finansowo-księgowym - Rewizorem GT).

Uwaga!

  1. Wersja testowa zawiera wszystkie programy z linii GT, tj. Subiekt, Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant, Kasiarz i Gestor, a także sterowniki urządzeń zewnętrznych oraz serwer baz danych Microsoft SQL Server 2008 R2.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Podstawowe funkcje naliczania wynagrodzeń, eksport do Płatnika ZUS
Brak możliwości elastycznego definiowania naliczeń zgodnie z przepisami - w pzrypadku nieodplatnych świadczeń
ocena użytkownika
10.02.2015 09:35 • Recenzja do wersji 1.37 SP1 HF2

Polecam wszystkie programy oprócz Gratyfikanta (kadrowo-płacowy). Pracuję z programami Insert od 15-tu lat (I nie tylko z tymi). Wszystkie oprócz ww. są łatwe w obsłudze, z wielce przydatną możliwością kopiowania danych do EXCEL.
Co Gratyfikanta - "czara goryczy się przelała" - napisałam do Insert taką wiadomość, chociaż nie sądzę, żeby przyniosło to jakikolwiek pozytywny skutek:

Na stronie programu Gratyfikant GT są takie stwierdzenia:

"Nowoczesny, bogaty funkcjonalnie system kadrowo-płacowy"
i
"unikalny i elastyczny model wynagrodzeń, dający bardzo duże możliwości w zakresie tworzenia, zarządzania i naliczania wynagrodzeń dla pracowników"
Bzdura!!!!!!!!!!!!!!

Naliczenie rachunków do umów zleceń dla cudzoziemców, dla których podatek 20% jest liczony od kwoty brutto zlecenia, a zdrowotne nieodliczane od podatku wymaga karkołomnych ręcznych poprawek, zerowania wyliczeń automatycznych i ogromne możliwości pomyłek.
Całkowity brak możliwości naliczenia narzutów (ZUS i podatek) od świadczeń w naturze dla zleceniobiorców - w rachunku brak takich opcji.


Dla małej firmy zakup Gratyfikanta GT Sfera jest nieekonomiczny i niekoniecznie może rozwiązać te problemy.

Proszę nie odpisywać na tego maila w stylu "sugestie zostaną uwzględnione w kolejnych aktualizacjach". Macie "gdzieś" zwykłego małego klienta. Wiele miesięcy temu napisałam w sprawie kartotek wspólników w Rewizorze informację, że program nie uwzględnia możliwości, że wspólnik niekoniecznie jest osobą fizyczną - może mieć osobowość prawną i założenie kartoteki jest w tym przypadku niemożliwe. EFEKT mojego maila - ŻADEN.

Pracuję na Insercie od 1999 r. i zaleciłam zakup programów firmie, dla której obecnie świadczę usługi.
W przypadku GRATYFIKANTA jestem mocno zawiedziona.
Po tych doświadczeniach - tak jak wszystkim polecałam programy Insert, tak na pewno nie będę polecała tego programu, a wręcz odradzę.