r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GreenCloud Printer 7.8.3.0

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GreenCloud Printer to wirtualny sterownik drukarki, wspomagający drukowanie i tworzenie plików PDF na komputerze.

Galeria programu

GreenCloud Printer zmniejsza zużycie toneru, atramentu i papieru o 60% w porównaniu do standardowej, zainstalowanej drukarki w systemie. Korzystając z tego oprogramowania zaoszczędzimy pieniądze podczas codziennego drukowania różnych dokumentów, plików PDF na komputerze. Program obsługuje wszystkie modele drukarek (atramentowych, laserowych).

Program oferuje możliwości podglądu wszystkich dokumentów przed wydrukowaniem. Oprócz tego pozwala na usuwanie niechcianych stron z dowolnego dokumentu lub dodawanie nowych, za pomocą wygodnego w obsłudze edytora. GreeCloud Printer umożliwia też dwustronne drukowanie tekstu lub dokumentu, jeżeli oczywiście posiadamy odpowiednią drukarkę. W aplikacji nie mogło również zabraknąć dodatkowych, optymalnych opcji do ustawienia poszczególnych trybów oszczędzania atramentu i toneru.

Przy użyciu programu możemy bezpośrednio przesyłać utworzony dokument drogą elektroniczną (e-mail) lub udostępniać go w dowolnej usłudze działającej w chmurze (Dropbox, SugarSync czy Google Disk). Chcąc skorzystać z możliwości oprogramowania, wystarczy odnaleźć nową, zainstalowaną drukarkę o nazwie GreenCloud w opcjach drukowania każdego programu biurowego zainstalowanego w systemie operacyjnym (Microsoft Word itp).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 29.03.2014 18:54

To jakieś żarty. Zlecam wydruk i .......... nic. Nadaje się do kosza.

  #2 17.07.2013 11:10

Od ponad roku korzystam z wersji Pro, która dodatkowo pozwala na drukowanie do 4 stron na jednej kartce papieru. Warto dodać, iż program posiada polską wersję językową.

Eilien   2 #1 16.04.2013 17:39

Na czym niby ma polegać ta oszczędność ?
W mojej drukarce moge sobie wybrac jakość druku.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.