r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GreenCloud Printer 7.8.3.0

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GreenCloud Printer to wirtualny sterownik drukarki, wspomagający drukowanie i tworzenie plików PDF na komputerze.

GreenCloud Printer zmniejsza zużycie toneru, atramentu i papieru o 60% w porównaniu do standardowej, zainstalowanej drukarki w systemie. Korzystając z tego oprogramowania zaoszczędzimy pieniądze podczas codziennego drukowania różnych dokumentów, plików PDF na komputerze. Program obsługuje wszystkie modele drukarek (atramentowych, laserowych).

r   e   k   l   a   m   a

Program oferuje możliwości podglądu wszystkich dokumentów przed wydrukowaniem. Oprócz tego pozwala na usuwanie niechcianych stron z dowolnego dokumentu lub dodawanie nowych, za pomocą wygodnego w obsłudze edytora. GreeCloud Printer umożliwia też dwustronne drukowanie tekstu lub dokumentu, jeżeli oczywiście posiadamy odpowiednią drukarkę. W aplikacji nie mogło również zabraknąć dodatkowych, optymalnych opcji do ustawienia poszczególnych trybów oszczędzania atramentu i toneru.

Przy użyciu programu możemy bezpośrednio przesyłać utworzony dokument drogą elektroniczną (e-mail) lub udostępniać go w dowolnej usłudze działającej w chmurze (Dropbox, SugarSync czy Google Disk). Chcąc skorzystać z możliwości oprogramowania, wystarczy odnaleźć nową, zainstalowaną drukarkę o nazwie GreenCloud w opcjach drukowania każdego programu biurowego zainstalowanego w systemie operacyjnym (Microsoft Word itp).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 29.03.2014 18:54

To jakieś żarty. Zlecam wydruk i .......... nic. Nadaje się do kosza.

  #2 17.07.2013 11:10

Od ponad roku korzystam z wersji Pro, która dodatkowo pozwala na drukowanie do 4 stron na jednej kartce papieru. Warto dodać, iż program posiada polską wersję językową.

Eilien   3 #1 16.04.2013 17:39

Na czym niby ma polegać ta oszczędność ?
W mojej drukarce moge sobie wybrac jakość druku.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.