r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GreenSnake 1.2.1

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Specyficzna odmiana klasycznego węża. Wąż zbiera wszystko co się pojawia, a jego długość systematycznie wzrasta. Celem jest zebranie wszystkich przedmiotów, trudność polega na tym żeby nie uderzyć głową w ogon :) Green Snake mocno się jednak różni od gry spotykanej chociażby w telefonach komórkowych. Wąż przemierza labirynt, a nie puste przestrzenie, a dodatkowo wszystko odbywa się w scenerii mocno odbiegającej graficznie od klasycznego rozwiązania. Do wyboru mamy 3 poziomy trudności, 8 różnych stref i 41 poziomów.

Galeria programu

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

pomysł i wykonanie, poziom trudności
podział na strefy, nudny dzwięk
ocena użytkownika

Bardzo przyjemna zręcznościówka bazująca na projekcie klasycznego węża. Gra trzyma w napięciu a to wszystko za sprawą wyznaczonego czasu dla każdej rundy. Trochę nie potrzebny ten podział na 8 różnych stref, ponieważ ilość etapów w każdej strefie jest niewielka. Plus za grafikę i wersje portable. Dźwięk trochę nudny. Menu gry też mogłoby być bardziej przemyślane. Poza tym wszystko okej. Gra jest wciągająca ale krótka.

23.04.2016 19:50 | Recenzja do wersji

Komentarze

0 nowych
darek719   39 #4 18.04.2016 13:22

Ciekawa wariacja klasycznego snake. Labirynty całkiem fajne.

Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #3 28.12.2014 21:59

Stare czasy snake na nokii się przypominają :)

joaS13   6 #2 13.07.2011 00:54

Nawet fajna gra i trzeba w niej uważać na to, aby biedny wąż nie wpadł na ścianę. ;)

  #1 03.10.2008 20:09

Ciekawe... Przypomina mi się gra "Magic Serpent" na Amigę. Szczególnie ten wąż jest podobny. Kto grał w "Magic Serpent", ten wie, o co mi chodzi :-).

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.