GreenSnake 1.2.1

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Specyficzna odmiana klasycznego węża. Wąż zbiera wszystko co się pojawia, a jego długość systematycznie wzrasta. Celem jest zebranie wszystkich przedmiotów, trudność polega na tym żeby nie uderzyć głową w ogon :) Green Snake mocno się jednak różni od gry spotykanej chociażby w telefonach komórkowych. Wąż przemierza labirynt, a nie puste przestrzenie, a dodatkowo wszystko odbywa się w scenerii mocno odbiegającej graficznie od klasycznego rozwiązania. Do wyboru mamy 3 poziomy trudności, 8 różnych stref i 41 poziomów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

pomysł i wykonanie, poziom trudności
podział na strefy, nudny dzwięk
ocena użytkownika
23.04.2016 19:50

Bardzo przyjemna zręcznościówka bazująca na projekcie klasycznego węża. Gra trzyma w napięciu a to wszystko za sprawą wyznaczonego czasu dla każdej rundy. Trochę nie potrzebny ten podział na 8 różnych stref, ponieważ ilość etapów w każdej strefie jest niewielka. Plus za grafikę i wersje portable. Dźwięk trochę nudny. Menu gry też mogłoby być bardziej przemyślane. Poza tym wszystko okej. Gra jest wciągająca ale krótka.