Gregion Gregion 3.1

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Gregion to niewielkie i darmowe narzędzie do nagrywania filmów z gier oraz innych aplikacji korzystających z biblioteki Direct 3D/OpenGL.

Aplikacja charakteryzuje się niezwykłą prostotą w obsłudze, niskim zużyciem zasobów systemowych i szybkością działania oraz wsparciem dla wielu różnych formatów, w których możemy zapisać nagrane sekwencje wideo (AVI, WMV, RMVB, MOV).

Przed rozpoczęciem procesu nagrywania, możemy dowolnie skonfigurować poszczególne parametry nagrywanego obrazu. Program pozwala na zmianę rozdzielczości filmu i katalogu domyślnego, w którym zostaną zapisane utworzone materiały wideo. Oprócz tego użytkownik może ustawić odpowiednią ilość klatek na sekundę (FPS), jakość dźwięku i obrazu oraz format kodeku.

W programie znajdziemy również wbudowane narzędzie do konwertowania plików wideo do innych formatów, a także funkcję umożliwiająca wykonywanie zrzutów ekranowych do następujących formatów (BMP, JPG, PNG). Gregion może być wykorzystany do tworzenia różnych prezentacji z gier lub innych aplikacji w systemie Windows.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!