GridinSoft Anti-Malware GridinSoft Anti-Malware 4.1.82

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GridinSoft Anti-Malware to skuteczne narzędzie, stanowiące doskonałe uzupełnienie standardowego oprogramowania antywirusowego. Stworzone zostało ono zostało w celu łatwego usuwania z komputera takich szkodników jak wirusy, boty, komponenty szpiegujące i reklamowe, keyloggery, trojany czy rootkity.

Program okazać się może niezwykle przydatny w sytuacjach kiedy system operacyjny został już zainfekowany przez złośliwe oprogramowanie, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać go do zapobiegawczego badania zawartości komputera. Oferuje on aż 5 różnych trybów skanowania, potrafiących obejmować swoim działaniem pełną zawartość systemu, obszary krytyczne lub te zdefiniowane przez użytkownika oraz nośniki wymienne podłączane do komputera. GridinSoft Anti-Malware poza analizą zgromadzonych na dysku danych potrafi również skanować autostart, pamięć podręczną, usługi, sekcje ActiveX, a także pozycje LSP i BHO. W wielu przypadkach narzędzie jest w stanie wykryć i usunąć szkodniki niewidoczne dla standardowego oprogramowania zabezpieczającego.

Dodatkowo GridinSoft Anti-Malware oferuje ochronę proaktywną, a także przydatne funkcje resetowania ustawień przeglądarki Internet Explorer, oczyszczanie pliku HOSTS i resetowanie konfiguracji mechanizmu Windows Update. Dostępne opcje konfiguracyjne pozwalają użytkownikowi dostosować do własnych preferencji wiele atrybutów działania programu - m.in. ignorowanie dużych plików (ponad 16 MB), archiwów, niekompletnych danych itp.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 6 dni. Z jej użyciem nie jest możliwe usunięcie wykrytych szkodników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Ciekawy interfejs, zazwyczaj wykryje to, czego antywirus nie widzi, polski język, może być stosowany jako skaner.
Może coś tam ma w minusach z innych użytkowników takie jak: Nieco słaba detekcja lub jest płatny, lecz ja mam od nich roczną licencję za darmo.
ocena użytkownika
02.08.2018 12:22 • Recenzja do wersji 4.0.6

Gridinsoft pochodzi z Ukraińskiego regionu gdyż sama firma jest Ukraińska, lecz komu to przeszkadza? Może dla niektórych ten soft wygląda jak fałszywka bo jest płatny i przypomina rogueware, lecz to nie prawda. Program jest płatny bo chce was powstrzymać przed usunięciem czegoś, czego nie ma w waszym systemie lub twórcy nadal zastanawiają się nad wersją darmową. Nie szkodzi polować na darmowe giveaway'e które pozwolą wam testować soft przez jakiś czas, nie zapominajcie sprawdzać stronę główną producenta by wyłapać od nich również jakiś kluczyk za darmo. Mam roczną licencję za darmo bo jestem odpowiedzialny za tłumaczenie pliku z językiem Polskim i poprawianiem pomyłek w tłumaczeniu. Gridinsoft może być stosowany jako skaner na żądanie z wieloma antywirusami.