Groove Pro Edition Groove Pro Edition 5.6.3.0

Strona główna Windows Multimedia Programy dla DJów
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Groove to kompletne oprogramowanie przeznaczone do miksowania i tworzenia muzyki na komputerze. Program jest bardzo łatwy w obsłudze i w dodatku idealnie nadaje się dla Dj`ów pracujących w klubach nocnych, restauracjach lub w innych centrach rozrywkowych.

Przy użyciu tego programu możemy szybko i w prosty sposób mieszać oraz miksować, korzystając z zaawansowanych narzędzi – miksera i dwóch wbudowanych odtwarzaczy multimedialnych. Groove umożliwia nie tylko tworzenie i miksowanie muzyki, ale również może być wykorzystywany do zarządzania i organizowania plików multimedialnych (MP3, WMA czy OGG Vorbis), za pomocą dołączonej listy odtwarzania.

Groove emuluje dźwięk wydobywany z gramofonu i w pełni obsługuje wbudowany mikser do tworzenia i miksowania różnych rodzajów dźwięków. Wspiera kontrolery midi i zaawansowane funkcje podczas korzystania z bazy danych, a także posiada szereg przydatnych efektów wizualnych (Delay, Flanger itp.). Znajdziemy w nim różne tryby pracy – pojedynczy i ciągły, a także wbudowany equalizer usprawniający jakość wydobywanego brzmienia oraz analizator BPM do pomiaru szybkości odtwarzanego dźwięku.

Uwaga!

  • Program Groove dostępny jest w wersji demonstracyjnej i pozwala na 30 dni darmowego testowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!