r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Groove Pro Edition 5.6.3.0

Strona główna Windows Multimedia Programy dla DJów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Groove to kompletne oprogramowanie przeznaczone do miksowania i tworzenia muzyki na komputerze. Program jest bardzo łatwy w obsłudze i w dodatku idealnie nadaje się dla Dj`ów pracujących w klubach nocnych, restauracjach lub w innych centrach rozrywkowych.

Galeria programu

Przy użyciu tego programu możemy szybko i w prosty sposób mieszać oraz miksować, korzystając z zaawansowanych narzędzi – miksera i dwóch wbudowanych odtwarzaczy multimedialnych. Groove umożliwia nie tylko tworzenie i miksowanie muzyki, ale również może być wykorzystywany do zarządzania i organizowania plików multimedialnych (MP3, WMA czy OGG Vorbis), za pomocą dołączonej listy odtwarzania.

Groove emuluje dźwięk wydobywany z gramofonu i w pełni obsługuje wbudowany mikser do tworzenia i miksowania różnych rodzajów dźwięków. Wspiera kontrolery midi i zaawansowane funkcje podczas korzystania z bazy danych, a także posiada szereg przydatnych efektów wizualnych (Delay, Flanger itp.). Znajdziemy w nim różne tryby pracy – pojedynczy i ciągły, a także wbudowany equalizer usprawniający jakość wydobywanego brzmienia oraz analizator BPM do pomiaru szybkości odtwarzanego dźwięku.

Uwaga!

  • Program Groove dostępny jest w wersji demonstracyjnej i pozwala na 30 dni darmowego testowania.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.