r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GroupMe

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory

GroupMe to komunikator społecznościowy należący do Skype'a. Skupia się na komunikacji i wymianie treści w grupie bliskich osób, znajomych. Jest dostępny również z poziomu serwisu www.

Abu skorzystać z aplikacji należy założyć konto. W tym celu możemy użyć konta Microsoft, Facebook, Google + bądź dowolnego adresu e-mail. Kolejnym krokiem jest przypisanie do niego nr. telefonu, jest to wymóg konieczny. Aplikacja pozwala nam tworzyć grupy znajomych, w ramach których będziemy się kontaktowali. W tym celu możemy skorzystać z książki adresowej. Zabrakło podpowiedzi osób, które już korzystają z GroupMe.

r   e   k   l   a   m   a

W ramach stworzonych grup aplikacja pozwala przesyłać zdjęcia, lokalizację, media (z bazy serwisu np. zabawne gify) oraz wydarzenia. Te ostatnie przypominają dodawanie owych wpisów do kalendarza. Określamy temat, godziny, lokalizację i po wysłaniu oczekujemy na odpowiedzi tak/nie odnośnie obecności. Wszystkie przesłane treści są widoczne z poziomu głównego czatu. Wszystkie przesłane grafiki możemy przejrzeć w galerii. Interfejs GroupMe dobrze wpisuje się w nową, płaską stylistykę Androida.

W przypadku słabej transmisji danych, możliwe jest dostarczenie wiadomości w formie sms. Kolejną zaletą jest w pełni spolszczony interfejs. Tym co wyróżnia GroupMe na tle takich programów jak Viber, czy też Facebook Messenger jest skupienie się na komunikacji w grupie. Aplikacja dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.