GroupMe GroupMe 4.9.1.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

GroupMe to aplikacja dedykowana serwisowi społecznościowemu o takiej samej nazwie. Ma nam ułatwić komunikację i wymianę danych (zdjęcia, kalendarz) w niewielkich grupach znajomych.

Abu skorzystać z aplikacji należy założyć konto. W tym celu możemy użyć konta Microsoft, Facebook bądź dowolnego adresu e-mail. Kolejnym krokiem jest przypisanie do niego nr. telefonu, jest to wymóg konieczny. Aplikacja pozwala nam tworzyć grupy znajomych, w ramach których będziemy się kontaktowali. W tym celu możemy skorzystać z książki adresowej. Zabrakło podpowiedzi osób, które już korzystają z GroupMe.

W ramach stworzonych grup aplikacja pozwala przesyłać zdjęcia, lokalizację, media (z bazy serwisu np. zabawne gify) oraz wydarzenia. Te ostatnie przypominają dodawanie owych wpisów do kalendarza. Określamy temat, godziny, lokalizację i po wysłaniu oczekujemy na odpowiedzi tak/nie odnośnie obecności. Wszystkie przesłane treści są widoczne z poziomu głównego czatu. Niestety wersja dla Windows Phone ma obecnie problemy z tworzeniem nowych wydarzeń. Nie współpracuje też z nowościami w API Windows Phone 8.1

W przypadku słabej transmisji danych, możliwe jest dostarczenie wiadomości w formie sms. Aplikacja posiada w większości spolszczony interfejs, tylko niektóre komunikaty przywitają nas po angielsku. Tym co wyróżnia GroupMe na tle takich programów jak Viber, czy też Facebook Messenger jest skupienie się na komunikacji w grupie. Aplikacja dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!