r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GroupMe 5.12.2

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Komunikatory

GroupMe to aplikacja przeznaczona do komunikacji. Skupia się głównie na pracy w grupie, wymianie informacji i zdjęć w określonym gronie naszych znajomych.

Galeria programu

Abu skorzystać z aplikacji należy założyć konto. W tym celu możemy użyć konta Microsoft, Facebook bądź dowolnego adresu e-mail. Kolejnym krokiem jest przypisanie do niego nr. telefonu, jest to wymóg konieczny. Aplikacja pozwala nam tworzyć grupy znajomych, w ramach których będziemy się kontaktowali. W tym celu możemy skorzystać z książki adresowej. Zabrakło podpowiedzi osób, które już korzystają z GroupMe.

W ramach stworzonych grup aplikacja pozwala przesyłać zdjęcia, lokalizację, media (z bazy serwisu np. zabawne gify) oraz wydarzenia. Te ostatnie przypominają dodawanie owych wpisów do kalendarza. Określamy temat, godziny, lokalizację i po wysłaniu oczekujemy na odpowiedzi tak/nie odnośnie obecności. Wszystkie przesłane treści są widoczne z poziomu głównego czatu. Wszystkie przesłane grafiki możemy przejrzeć w galerii. Interfejs GroupMe dobrze wpisuje się w nową, płaską stylistykę iOS.

W przypadku słabej transmisji danych, możliwe jest dostarczenie wiadomości w formie sms. Aplikacja posiada w większości spolszczony interfejs, tylko niektóre komunikaty przywitają nas po angielsku. Tym co wyróżnia GroupMe na tle takich programów jak Viber, czy też Facebook Messenger jest skupienie się na komunikacji w grupie. Aplikacja dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.