Groupon Groupon 21.2.304504

Strona główna Android Zakupy Kupony rabatowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Groupon to aplikacja kliencka serwisu zakupów grupowych Groupon. Za jej pomocą przejrzymy najciekawsze oferty promocyjne (w tym dopasowane do lokalizacji użytkownika) i opłacimy transakcję.

Domyślnie aplikacja wyświetla oferty z serwisu Groupon dopasowane do aktualnej lokalizacji użytkownika, ale można ją zmienić, wybierając nie tylko inne miasto w Polsce, ale także inne państwo. Oferty są zaprezentowane w jasny i przejrzysty sposób, ze zdjęciami towaru, produktu, usługi lub wycieczki, ceną, szczegółowym opisem oraz informacjami o rabacie i warunkach zakupu. Linkiem do każdej z ofert można się szybko podzielić za pomocą wbudowanego mechanizmu udostępniania treści. Ponadto, aplikacja wyświetla oferty dopasowane do rozmaitych wydarzeń okolicznościowych, np. w maju znajdziemy promocje związane z Dniem Matki.

Niektóre możliwości aplikacji są dostępne jedynie dla zalogowanych użytkowników. To opcja dodawania różnych metod płatności do wykorzystania w aplikacji Groupon, a także śledzenie historii powiadomień. Rzecz jasna, także kupowanie i opłacanie towarów itp. w aplikacji jest dostępne również tylko po zalogowaniu się.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!