GrowWing na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy wyśmienitą strzelaninę utrzymaną w konwencji 2.5D - czyli mamy trójwymiarowe obiekty, ale gramy na jednej płaszczyźnie lecąc cały czas w prawo. Wszystko to zaś w ładnej oprawie graficznej okraszonej widowiskowymi efektami specjalnymi.

Kierujemy niewielkich rozmiarów statkiem stając w szranki z robotami z przyszłości. Do dyspozycji mamy szeroki wachlarz uzbrojenia, z którym warto się dobrze zapoznać przed rozpoczęciem rozgrywki, albowiem to właśnie umiejętne korzystanie z dostępnego arsenału może zagwarantować końcowy sukces. Na końcu każdego układu stajemy do walki z bossem, a jego pokonanie oprócz zręczności wymagać będzie odpowiedniej i niezwykle zmyślnej strategii militarnej.

Grę GrowWing można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strzelanki.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapowiedź Assassin's Creed II - tym razem pozabijamy w XV-wiecznej Wenecji, a także recenzje Grand Ages: Rome, krwawego Prototype, oraz muzycznego Rock Band: Unplugged na PSP. Ponadto przetestowaliśmy kartę graficzną Sapphire Radeon HD 4890 Vapor-X - kawałek dobrego sprzętu.

© dobreprogramy